REFERENTIES

> REFERENTIES ARCHITECTEN

Wijlen Dhr. Koen Aerts
Hove

Michel Muylaert
Bonheiden
015 51 25 68
info@michelmuylaert.be
www.michelmuylaert.be

Luc Binst
Antwerpen
03 213 61 61
mail@crepainbinst.be
www.crepainbinst.be

Lieve Vermeiren
Hove
0477 84 55 33
lieve_vermeiren@telenet.be
www.arealarchitecten.be

Edwin Remmerie
Antwerpen
03 213 61 61
mail@crepainbinst.be
www.crepainbinst.be

Chris Eeraerts
Hove
0486 22 58 22
chris.eeraerts@arealarchitecten.be
www.arealarchitecten.be

BDA Architects
Herenthout
info@bda-architects.be

Areal Architecten
Hove
03 455 38 99
info@arealarchitecten.be
www.arealarchitecten.be

XYZ Architecten
Zutendaal
089/79 16 64
kris@xyz-architecten.be
www.xyz-architecten.be

Tom Brockmans
Tessenderlo
013/66 59 09
tom@nuarchitectuur.be

Segers & Moermans bvba
Hoeselt
089/41 20 77
segers.moermans@telenet.be

Raf Jamaer
Bilzen
089/49 17 09
raf.jamaer@lvj.architecten.be
www.lvj-architecten.be
R2Livin architects bvba 

Leander Kippers
Zonhoven
0477/19 90 36
info@r2livin.be
www.arttolivein.be

Peter Stuvers
Hasselt
011/26 22 27
architectuur@buro-apa.be
www.buro-apa.be

Peter Ketsman
As
089/65 82 22
peter.ketsman@skynet.be
www.archedea.be

Ontwerpbureau Archedea As 089/65 82 22 archedea@skynet.be www.archedea.be

MW architecten
Hassel
011/75 45 40
info@mwarchitecten.be
www.mwarchitecten.be

Marc Slegers
Bilzen
architect.slegers@skynet.be

Macours-Wouters
Hasselt
0474/44 64 06
architectmacours@gmail.com

Lens_Ass architecten bvba Hasselt 011/24 77 60 info@lensass.be www.lensass.be

Koen Laurijssens
Hasselt
0476/30 75 76
info@laurijssensarchitect.be

Jan Vanhoudt
Zonhoven
0476/ 95 24 40
jan.vanhoudt@telenet.be

 

Hippo Architecten
Genk
089/36 40 97
katrien@hippo-architecten.be
www.hippo-architecten.be

Bertie De Gauquier
Hasselt
011/22 90 74
bertie.de.gauquier@dbv-architecten.be
www.dbv-architecten.be

 

An Poelmans
Hasselt
0476/34 19 72
an.poelmans@poelmans.be

Toro architecten bv-bvba
Herent
016/22 15 85
sb@toroarchitecten.be

Kirsten Martens
Rummen
kirsten_martens@hotmail.com

Jacquemyn & Daems architecten
Zichem
0478/90 62 66
info@j-d.be

Guerilla Office Architects
Leuven
016/22 45 39
g.deneuter@g-o-a.be
www.g-o-a.be

Dieter Biront
Leuven
016/62 36 25
info@bbar.be
www.bbar.be

Design en architectuur studio
Leuven
016/22 96 75
info@designarchitectuurstudio.be
www.designenarchitectuurstudio.be

Berben.Biront architecten bvba
Leuven
016/62 36 25
info@bbar.be
www.bbar.be

> REFERENTIES PARTICULIEREN

Mevr De Munter
Mechelen
ellen_de_munter@hotmail.com

Mevr Coveliers
Mechelen

Dhr Vanduffel Patrick
Antwerpen
patrickvanduffel@gmail.com

Dhr Theys Tom
Heffen (Mechelen)
0486/22 67 14
tom.theys@telenet.be

Dhr Somers
Kampenhout
0454/13 76 67
danny@somproject.be

Dhr en Mevr Vermeiren-Van Troy
Rijkevorsel
romyvantroy@gmail.com

Dhr en Mevr Verfaillie-Van Kempen
Hoboken
0485/28 09 23
julieverfaillie@gmail.com

Dhr en Mevr Van Eester-Van Santvoort
Sint-Katelijne-Waver
0475/69 09 31
luc.vaneester@srliving.be

Dhr en Mevr Van den Eynde-Flies
Bonheiden
marc.van-den-eynde@skynet.be

Dhr en Mevr Pelgrims-Moerenhout
Leest
janpelgrims@telenet.be

Dhr en Mevr Mertens-Jehaes
Bouwel
0473/83 82 24
paul-ann@telenet.be

Dhr en Mevr Matton-Merny
Bonheiden
0496/59 65 54
filip.matton@gmail.com

Dhr en Mevr Lievens
Geel
0475/61 22 54
rob.lievens@simac.be

Dhr en Mevr Leysen-Dockx
Bonheiden
bert.leysen@intel.com

Dhr en Mevr Leemans-De Wolf
Bonheiden
jokedewolf@skynet.be

Dhr en Mevr Lambrecht-Bloquiaux
Lier
ann_bloquiaux@yahoo.com

Dhr en Mevr De Groof-Boven
Mol
pdegroof@telenet.be

Dhr en Mevr Coppens
Oud-Turnhout

Dhr en Mevr Bynens-Vermeiren
Zandhoven
sam.nathalie@gmail.com

Dhr en Mevr De Koninck-Corluy
O.l.v. Waver
r.dekoninck@ardent.be

Dhr en Mevr Konings-Verhoeven
Kampenhout
0496/59 84 00
peter.konings2@gmail.com

Dhr en Mevr Ilegems-Peeters
Bornem
stefanilegems@hotmail.com

Dhr en Mevr Heyblom-Brants
Schilde
Tom.Heyblom@anhairco.be

Dhr De Backer
Deurne
dirk.debacker@pandora.be

Dhr Coppens Jan
Turnhout
jan.coppens@notariscoppens.be 

Villa F
Genk

Mevr Tilkin
Bilzen
nadine.tilkin@gmail.com

Mevr Tans
Bilzen
inetans@live.be

Mevr Liebens
Hasselt

Mevr laporte
Genk

Mevr Jacobs
Sint-Truiden
0494/35 11 82
logo.mireillejacobs@skynet.be

Mevr Hoeven
Genk
goedgemutst@me.com

Mevr Grieten
Bolderberg
nele.grieten75@gmail.com

Mevr Geelen
Hasselt
0479/96 32 72
nadine.geelen14@gmail.com

Mevr en Mevr Peuskens-De Wergifosse
Zutendaal

Mevr De Ruyter Carine (Blue Lofts)
Hasselt
carine.deruyter@gmail.com

Loomess bvba
Lommel
info@bouwconsultbk.be

Fam. Larminier-Cartenstadt
Borgloon
cindy_cartenstadt@hotmail.com

Fam. Bleux-Menten
Opglabbeek
089/85 22 09
mar.bleux@telenet.be

Dhr Vanspauwen
Zutendaal
francois_vanspauwen@hotmail.com

Dhr Vangronsveld Joël
Eigenbilzen
089/41 20 29

Dhr Vanden Brande
Diepenbeek

Dhr Van Herck
Hoeselt
jorn.vanherck@telenet.be

Dhr Tony Brouwers
Hasselt
tony.brouwers@actxconsult.be

Dhr Scherrens
Hechtel
bart.scherrens@skynet.be

Dhr Onkelinx
Borgloon
0497/45 48 09
beronjo@hotmail.com

Dhr Libotte
Kortessem

Dhr Kempeneers Jo
Tongeren
0498/11 41 85
jo.kempeneers@pandora.be

Dhr Jo Diriken
Hasselt
0473/49 06 79
j.diriken@phelect.be

Dhr Jean Van Cann
Diepenbeek & Hasselt
011/32 25 62

Dhr Heusdens Christof
Diepenbeek
0477/13 02 18

Dhr Hawinkel
Beverst & Sint-Truiden

Dhr Guy Smeets
Alken

Dhr Gerrits Erik
Sint-Truiden
011/37 55 70
erikgerrits@skynet.be

Dhr en Mevr Zimmerman-Dony
Runkst

Dhr en Mevr Wysmans-Boulogne
Diepenbeek
melanie.boulogne@jessazh.be

Dhr en Mevr Wynants-Laureyssen
Kermt
stefan.wynants@telenet.be

Dhr en Mevr Wenants-Steegen
Hasselt

Dhr en Mevr Vrancken-Nelissen
Borgloon
monique.nelissen@telenet.be

Dhr en Mevr Vrancken
Diepenbeek
steven.vrancken@skynet.be

Dhr en Mevr Vierstraete-Thoelen
Diepenbeek

Dhr en Mevr Verstraeten-Kozlova
Tongeren
da.verstraeten@gmail.com

Dhr en Mevr Verjans-Kerkhofs
Diepenbeek
verjans_olivier@hotmail.com

Dhr en Mevr Verbraeken-De Grom
Diepenbeek
allan.verbraeken@telenet.be

Dhr en Mevr Vastbinder-Olefs
Bilzen
monique.olefs@gmail.com

Dhr en Mevr Vanweddingen-Libens
Sint-Truiden
0476/33 90 64
an.libens@skynet.be

Dhr en Mevr Vanspauwen
Zutendaal
0495/21 71 32
francois_vanspauwen@hotmail.com

Dhr en Mevr Vandebroek-Frederix
Diepenbeek
kris-vandebroek@telenet.be

Dhr en Mevr Vanaken
Diepenbeek
0497/51 17 59
fa009930@skynet.be

Dhr en Mevr Van den Bosch-Debay
Jesseren

Dhr en Mevr Vaes-Vangenechten
Houthalen
erwin.vaes@telenet.be

Dhr en Mevr Thys-Verjans
Gingelom
rubenthys@gmail.com

Dhr en Mevr Steegmans
Genk

Dhr en Mevr Smeyers-Vroonen
Tessenderlo
0475/61 05 61
smeyers.pascal@telenet.be

Dhr en Mevr Slechten
Diepenbeek
k.slechten@telenet.be

Dhr en Mevr Schepers-Cleuren
Hasselt
stevenschepers@gmail.com

Dhr en Mevr Sauwens-Verley
Diepenbeek
0476/53 71 64
ilse.sauwens@hotmail.com

Dhr en Mevr Rutten-Bostyn
Ham
jrutten@skynet.be

Dhr en Mevr Reniers-Schapmans
Beringen
k.reniers@belgacom.net

Dhr en Mevr Reners
Zonhoven
0478/53 76 65
frankreners@hotmail.com

Dhr en Mevr Ramaekers-Vandebosch
Herk-de-Stad
ninavandenbosch@gmail.com

Dhr en Mevr Pulinx-Noben
Rekem
0493/50 72 08
kevinpulinx@gmail.com

Dhr en Mevr Polders-Saarau
Herk-de-Stad
0476/41 88 12
polders@telenet.be

Dhr en Mevr Palmaerts-Beerden
Diepenbeek
0498/63 94 64
hb1402@hotmail.com

Dhr en Mevr Otto-Vandekerckhove
Houthalen
0479/77 70 73
wesley.otto@gmail.com

Dhr en Mevr Op de Beeck-Saels
Herk-de-Stad
0472/47 01 75
ingesaels@hotmail.com

Dhr en Mevr Olaerts-Aussems
Alken
0477/42 77 28
kris@xyz-architecten.be

Dhr en Mevr Nys-Vrijssen
Herk-de-Stad
jannys777@gmail.com

Dhr en Mevr Nys-Vrijssen
Herk-De-Stad
jannys777@gmail.com

Dhr en Mevr Noben
Zutendaal
0476/39 18 54
johnny.noben@telenet.be

Dhr en Mevr Moeseke-Di Nitto
Dilsen-Stokkem
koen.moeseke@dinitto.be

Dhr en Mevr Meeuwis-Paumen
Hasselt
kimpaumen@hotmail.com

Dhr en Mevr Martens
Houthalen
eddy.martens@rouxverf.be

Dhr en Mevr Mareels-De Baerdemaeker
Diepenbeek
mareelsm@gmail.com

Dhr en Mevr Luwel-Hansen
Beringen
0474/78 75 67
mce.liwel@skynet.be

Dhr en Mevr Libaers
Paal – Beringen

Dhr en Mevr Lenaers-Sybers
Hasselt
0479/81 43 22
saskia.sybers@gmail.com

Dhr en Mevr Lambert
Sint-Truiden
Philippe@lambertnegoce.be

Dhr en Mevr Jeugmans-Schoebrechts
Borgloon
0485/04 94 85
patrick.jeugmans@hotmail.com

Dhr en Mevr Jans-Daems
Hasselt
0496/51 24 75

Dhr en Mevr Houben-Vanderspikken
Zonhoven
0474/04 17 70
mimijos@telenet.be

Dhr en Mevr Holtappels
Diepenbeek
ludo.holtappels@telenet.be

Dhr en Mevr Heylands-Penxten
Limburg
nele.penxten@telenet.be

Dhr en Mevr Hermans
Beringen
0474/66 82 02
hermansenbvba@gmail.com

Dhr en Mevr Grosemans-Smeers
Beverst – Bilzen
dario.grosemans@telenet.be

Dhr en Mevr Gorissen-Snellinx
Bilzen
wim.gorissen@hotmail.com

Dhr en Mevr Geurts
Zutendaal
link@linkkado.be

Dhr en Mevr Gelade-Orye
Hassel
robin.gelade@gmail.com

Dhr en Mevr Froyen
Hasselt
047393 67 18
jasperfroyen@hotmail.com

Dhr en Mevr Frederix-Kriekels
Diepenbeek
011/32 17 54
marc.frederix@g-o.be

Dhr en Mevr Franssen-Hennus
Hasselt
franssen.jean@hotmail.com

Dhr en Mevr Foubert-Van Nieuwenhuys
Hasselt

Dhr en Mevr Engelen
Hass
hugo.engelen@telenet.be

Dhr en Mevr Elen-Mellen
Kozen
steven.elen1@telenet.be

Dhr en Mevr Duverger
beverlo
0498/91 90 49
jan.duverger@telenet.be

Dhr en Mevr Drijkoningen-Meyers
As
steven_drijkoningen@hotmail.com

Dhr en Mevr Devooght-Delahaye
Sint-Truiden
011/69 95 60
wouterdevooght@hotmail.com

Dhr en Mevr Devoghel-Degreef
Montenaken
011/69 66 89
machtelddegreef@gmail.com

Dhr en Mevr Delorge-Motten
Sint-Truiden

Dhr en Mevr Deferm-Oeyen
Lummen
03 451 80 16
sam.deferm@brutex.com

Dhr en Mevr Daniëls-Smeers
Diepenbeek
0475/22 43 69
daniels_wouter@hotmail.com

Dhr en Mevr Cornelis-Clijsters
Kuringen
marjolijn_c@hotmail.com

Dhr en Mevr Convalle-Sleurs
Kuringen
mauroconvalle@live.be

Dhr en Mevr Bulen-Winnen
Kortessem
0478/26 64 73
info@porschebulen.be

Dhr en Mevr Brekelmans-Jansen
Peer
harriebrekelmans@hotmail.com

Dhr en Mevr Braeken-Geusens
Halen
0479/69 47 17

Dhr en Mevr Bosloirs-Beirens
Hasse

Dhr en Mevr Bogaerts
Stevoort
011/59 26 13
karel.bogaerts2@pandora.be

Dhr en Mevr Billen-Szulc
genk
wouter.billen2@telenet.be

Dhr en Mevr Bemong-Nellens
Alken
0478/22 99 57
wim.bemong@me.com

Dhr Derwael Stefan
Wellen
0476/84 88 73

Dhr Decoutere
Sint-Truiden

Dhr Buyse Koen
Beringen

Dhr Brouwers Tony
Hasselt
tony.brouwers@actxconsult.be

Dhr Bouwen
Tongeren
info@bvbabouwen.be

Dhr Bongaerts
Hasselt
peter@bongaertsbvba.be

Dhr Bessems Lars
Maasmechelen
lars.bessems@maintasc.com

Dhr Bart Vanaenrode
Lanaken
bart.vanaenrode@be.ey.com

Dhr Bart Bosmans
Diepenbeek
bart.bosmans@verz.kbc.be

Dhr Ad van Bergen
Genoelselderen-Riemst
ab@ahadvocaten.nl

Dhr Petrus Cattoir
Gent
petrus.cattoir@skynet.be

Dhr en Mevr Persoons-Flamand
Ronse
johan.persoons@contactoffice.be

Dhr en Mevr Boon
Lokeren
0499/58 31 40
tom.boon2@telenet.be

Dhr en Mevr Beyens-Daenen
Westende

Veris bvba
Tremelo
info@veris.be

Mevr Van Den Wijngaert
Keerbergen
0473/57 60 69
lutgart.vdw@telenet.be

Mevr Quinten
Tienen
karienquinten@yahoo.com

Dhr. Ilsbroux
Wilsele
dany.ilsbroux@hotmail.com

Dhr Vanbrussel
Wilsele
walter.vanbrussel@hotmail.com

Dhr Schillebeeckx
Leuven
0471/84 80 16
wim.schillebeeckx@kantooraerts.com

Dhr Helsen Danny
Keerbergen
danny.helsen@skynet.be

Dhr en Mevr Ysebaert-Schoevaerts
Winksele

Dhr en Mevr Witvrouw
Keerbergen
0498/32 98 49
simonwitvrouw@gmail.com

Dhr en Mevr Verhamme-Demeester
Kessel-Lo
016/25 99 43
tine.demeester@hotmail.com

Dhr en Mevr Verelst-Gilbert
Tremelo
kristofverelst@gmail.com

Dhr en Mevr Vanwinkelen-Weckx
Attenrode
kris.vanwinkelen@hotmail.be

Dhr en Mevr Vandeweyer-Daems
Affligem
office@addente.be

Dhr en Mevr Vanderlinden-De Saeger
Huldenberg

Dhr en Mevr Vandenbrande-Wouters
Roosdaal
0478/97 66 89
tomvandenbrande@yahoo.com

Dhr en Mevr Van Thielen-Decru
Zichem

Dhr en Mevr Van Dessel-Mallaerts
Kampenhout

Dhr en Mevr Van den Wyngaert-Rens
Leuven
tirens@deloitte.com

Dhr en Mevr Van Den Goor-Vos
Tielt-Winge
016/50 30 67
erik.vdgoor@telenet.be

Dhr en Mevr Van Camp-Robinne
Hoegaarden
c_robinne@hotmail.com

Dhr en Mevr Sonneville-Viaene
Huldenberg
0477/30 51 83
viaenes@hotmail.com

Dhr en Mevr Rens
Kessel-Lo

Dhr en Mevr Purnal-Wuytens
Herent
0477/37 06 96
demakki@yahoo.com

Dhr en Mevr Pauwels-Borgers
Geetbets
0498/15 83 23
borgerssophie10@hotmail.com

Dhr en Mevr Oostvogels-De Wit
Rotselaar
kim.oostvogels@hotmail.com

Dhr en Mevr Nieuwdorp-Klingels
Winksele
kaatklingels@hotmail.com

Dhr en Mevr Mondelaers-Roosen
Leuven
info@irismondelaers.be

Dhr en Mevr Mommaerts-Bergen
Bertem

Dhr en Mevr Meeus-Sebastiani
Bertem
laurasebastiani@telenet.be

Dhr en Mevr Liekens-De Laet
Elewijt
kris.liekens@PIDPA.be

Dhr en Mevr L’Heureux-Verhoeven
Haacht
VV@cesa.eu

Dhr en Mevr Koekoeckx-Muyle
Kortrijk-Dutsel
smuylle@hotmail.com

Dhr en Mevr Janssens
Keerbergen
an_jan@skynet.be

Dhr en Mevr Imbrechts
Winksele
marc.imbrechts@telenet.be

Dhr en Mevr Imberechts-Pardon
Herent

Dhr en Mevr Goossens-Peeters
Herent
willy.goossens@telenet.be

Dhr en Mevr Duplessis-Vanderborght
Hofstade-Zemst
0477/31 95 77
duppie.toy@skynet.be

Dhr en Mevr Di Rocco-Vandensteen
Zaventem
alberto.de.rocco@telenet.be

Dhr en Mevr Deroost
Wilsele
0497/06 99 46
kurt.deroost@gmail.com

Dhr en Mevr Depraetere-Verhelst
Oud-Heverlee

Dhr en Mevr De Bruyn-Van Cleynenbreugel
Betekom
tdbruyn@gmail.com

Dhr en Mevr Coomans-Huygens
Zichem
013/78 27 53
koen.coomans@gmail.com

Dhr en Mevr Coghe-Verbinnen
Tremelo
0496/98 63 16

Dhr en Mevr Calluy-Devue
Wakkerzeel
erik.calluy@gmail.com

Dhr en Mevr Briké-Grobben
Kessel-Lo
filip_brike@yahoo.com

Dhr en Mevr Berghmans-Laire
Scherpenheuvel
berghmansjef@gmail.com

Dhr en Mevr Augustijns-Kenis
Herent

Dhr en Mevr Andries-De Valck
Hofstade
hans.andries@gmail.com

Dhr en Mevr Aerts
Zellik
0477/81 82 00
hans.aerts@derbigum.com

Dhr Deferm
Wemmel
guy@aquariusresto.be

Dhr Danny Laureys
Keerbergen
015/52 91 10
danny.laureys@proforma.be

Dhr Caubergs
Hoegaarden
kristof.caubergs79@gmail.com

Dhr Blockx Jean-Marc
Meensel-Kiezegem
jean-marc.blockx@telenet.be

Bos-Smeuninx
Aarschot
ansmeuninx@gmail.com

Bayan
Kessel-Lo
sasbay@telenet.be

hr en Mevr Millet-Brants
Jodoigne
jan.millet@gmail.com

Dhr en Mevr Van Horen-Vandijck
Boirs

Dhr en Mevr Mischart
Raatshoven
019/65 57 90
mmischart@gmail.com

Dhr Broers
Argenteau
philippe.broers@electrabel.com

Dhr Fluit Vorst

Dhr en Mevr Van der Weëen-Derudder
Brussel

> REFERENTIES WINKELS / SHOWROOMS

Prinsen & Prinsessen babyspeciaalzaak
Brasschaat
www.prinsenenprinsessen.be

Camps bvba
Ham
011/34 28 58
hans@campsbvba.be

Bankkantoor ‘Bank van Breda’
Antwerpen

Apotheek Verheggen
Balen

Apotheek Masui
Antwerpen
03/238 83 25

Apotheek Dolhain
Brasschaat

WDR Travel nv – Neckermann Hasselt-Centrum
Hasselt
011/30 00 80
hasselt@neckermann.be

Tandartsenpraktijk Sofie Vanheusden
Diepenbeek
011/91 08 03
sofie@tandartsvanheusden.be

Sodiko
Diepenbeek
Raf@sodiko.be

Showroom Lambrechts
Hasselt

School Mozaïek
Hasselt
cindy@hustingsbouw.be

Schoenen Auwerx
Diepenbeek
011/32 33 40
auwerx.schoenen@skynet.be

Reisbureau Planet Travel Selectair
Diepenbeek
011/32 12 75
info@planettravel.be

Opuz
Hasselt

Licata Vini
Diepenbeek
011/28 62 73
info@licata.be

Lenaers Express
Genk
niki@lenaersexpress.be

Lecoque Eggs
Tongeren
012/39 83 30
www.lecoque-eggs.be

Kriekels Marleen Kinesitherapeuten
Diepenbeek
011/32 17 54

Kinderdagverblijf Goed gemutst
Genk
goedgemutst@me.com

Keukenarchitectuur bvba
Hasselt
011/22 80 70
leenders.keukenarchitectuur@skynet.be

Gervi Hasselt BVBA
Hasselt
011/23 08 60
Dr. J. Libotte
Kortessem
011/37 63 93

Dhr en Mevr De Vooght-Delahaye
Sint-Truiden
0494/24 93 00
wouterdevooght@hotmail.com

B&B Loonsch Hof
Vliermaal/Kortessem
0499/38 41 41

Chocolaterie Boon
Hasselt
011/42 21 99
info@thechocolateexperience.be

Zyso
Sint-Genesius-Rode
Tandartsenpraktijk Addente
Affligem 
office@addente.be

SOHO Gallery
Grimbergen
welcome@sohogallery.be

Proforma Advertising
Keerbergen
015/52 91 10
danny.laureys@proforma.be

Mobiel 21
Leuven
luc.motmans@mobiel21.be

Kantoorgebouw André Celis
Lubbeek
FC@andrecelis.be

Evens Ocular Assoc
Wemmel
02/461 29 90
evens.ophtalmo@skynet.be

Arwy Schoenen
Brussel

Apotheek Campion
Boortmeerbeek

Apotheek Van den Borre
Brussel

> REFERENTIES RUSTHUIZEN

RDV-Invest
Berchem 

Huyse Elckerlyc
Riemst-Millen

De Kleine Kasteeltjes
Tongeren

De Bleuk
Herk-de-Stad

In de Gouden Jaren
Tienen

Den Bogaet
Humbeek

> REFERENTIES PROJECTONTWIKKELAARS

Immo JM Projectontwikkeling
Heist-op-den-Berg
cg@immojm.be
www.immojm.be

DB Bouwidee
Herk-de-Stad
0476/55 46 48
db@dbbouwidee.be

Veris bvba
Tremelo
info@veris.be